ПН-ПТ: 8:00-20:00
СБ-ВС: 9:00-15:00

Кошик порожній!

Сотовий поліпропілен

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Останні відгуки
Поліпропіленовий лист - 3.5мм (650гр/м2) білий (м2) Поліпропіленовий лист - 3.5мм (650гр/м2) білий (м2)
Стільниковий поліпропілен.Товщина: 3,5 ммЩільність: 650 гр/м.кв.Розмір листа: 2000х3000 мм / 2000х6000 ммКількість стінок: 2 шт (H-2)довжина може бути будь-який, в залежності від побажань і переваг замовника;забарвлення - будь-який колір з гами RAL з..
110.00 грн.
Поліпропіленовий лист - 3мм (550гр / м2) білий (м2) Поліпропіленовий лист - 3мм (550гр / м2) білий (м2)
Стільниковий поліпропілен.Товщина: 3 ммЩільність: 550 гр / м.кв.Розмір листа: 2000х3000 мм / 2000х6000 ммКількість стінок: 2 шт (H-2)довжина може бути будь-який, в залежності від побажань і переваг замовника;забарвлення - будь-який колір з гами RAL з..
95.00 грн.
Поліпропіленовий лист - 5мм (900гр/м2) білий (м2) Поліпропіленовий лист - 5мм (900гр/м2) білий (м2)
Стільниковий поліпропілен.Товщина: 5 ммЩільність: 900 гр / м.кв.Розмір листа: 2000х3000 мм / 2000х6000 ммКількість стінок: 2 шт (H-2)довжина може бути будь-який, в залежності від побажань і переваг замовника;забарвлення - будь-який колір з гами RAL з..
175.00 грн.
Сотовий поліпропілен

Пропонуємо вашій увазі листи сотового поліпропілену в Україні по самим прийнятними цінами.

Першокласні ссотові листи поліпропілену виготовляються з первинної сировини.
Листи виготовляються за допомогою процесу екструзії гарячого розплавленого матеріалу через спеціальну форму.

Область застосування поліпропілену:


1. Поліпропілен в упаковці. Ящики, контейнери, короби різних конструкцій, лотки (в тому числі нестандартних розмірів), прокладки для палетування склотари. Наш матеріал успішно замінює гофрований картон, коли важливими факторами є багаторазовість використання і надійність упаковки у вологих (вуличних) умовах.
2. У будівництві. Поліпропіленові аркуші можуть бути застосовані як облицювальний, електроізоляційний матеріал в різних галузях промисловості. Їх також задіють для виробництва побутових виробів, в тому числі що стикаються з харчовими продуктами (обробні дошки, ємності і т.д.)
3. У харчовій промисловості. Для зберігання продуктів харчування та різноманітних рідин.
4. Для зберігання і перевезення вантажів. Часто застосовуються листи поліпропілену для перевезення кислот і лугів, хімічних речовин у зв'язку з наявними у них опором, температурної та хімічної стабільністю.
5. У рекламних цілях. Листи поліпропілену застосовують для нанесення банерів і зображень. Використовують як світиться короба.
boxesPolycarbonate linerspolypropylene sheets

Основні властивості пропіленових листів:


• Низька щільність. Щільність сотового поліпропіленового листа - 0,93 г / см3 при 20 ° С.
• Хімічна стійкість в агресивних середовищах. Експлуатується в органічних і неорганічних концентрованих і розбавлених кислотах.
• Безпечний для здоров'я людини. Листи і плити з поліпропілену можуть використовуватися для виготовлення резервуарів для питної води, басейнів, в харчовій промисловості. Широке поширення поліпропіленові аркуші отримали у виготовленні очисних споруд.
• Легко піддаються механічній обробці. Можна порівнювати з легкістю обробки дерева.
• Ніздрюватий поліпропілен чутливий до кисню і яскравого освітлення. Однак, якщо вводити стабілізатори, то ця чутливість зменшується. При зниженні температури істотно падають такі показники, як жорсткість, в'язкість, а також тривала міцність.

Технічні показники поліпропілену

• максимальний ступінь кристалічності 73-75%
,• молекулярна маса 300-700 тис
• температура плавлення - 172 ° С
• самозаймання при 360 ° С, загоряння від зовнішнього джерела при 340 ° С.

Поліпропілен сотовий: фізичні властивості

• Висока міцність;
• Морозостійкість. Матеріал може витримати до мінус 40 градусів;
• Діелектрик. Пластик має високі показники діелектрики, тому може використовуватися як електроізоляційний матеріал;
• Легка зварювання. Провести з'єднання (зварювання) кількох елементів поліпропілену можна прямо на робочому місці, для цього використовується поліфузіонной зварювання, будівельний фен або екструдер;
• Відсутність освіти корозії;
• Висока водостійкість;
• Легко піддається механічній обробці. Поліпропіленовий лист можна пиляти вручну, свердлити, різати, стругати. Завдяки його гнучкості можливе виготовлення конструкцій зі складними формами.

Розміри листи з поліпропілену:

ширина - до 2,1 м;товщина від 2-х до 5 мм;
довжина може бути будь-який, в залежності від побажань і переваг замовника;забарвлення - будь-який колір з гами RAL з різним ступенем прозорості; на вимогу клієнта коронирующим.

Якщо вам необхідно поліпропілен купити в Києві, звертайтеся в нашу компанію.

Полікарбонат