ПН-ПТ: 8:00-20:00
СБ-ВС: 9:00-15:00

Кошик порожній!

Сотовий полікарбонат Polygal

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Ціна, грн.

Останні відгуки
Сотовий полікарбонат Polygal "Для теплиц" (прозорий), 4мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal з покриттям Antifog.Розмір листа: 2,1 х 12 м.Виробник: Европа.Сотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якості с..
275.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (бірюза), 6мм, м2 Сотовий полікарбонат Polygal (бірюза), 6мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 6 ммКолір: бірюзаВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якос..
430.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (бірюза), 8мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 8 ммКолір: бірюзаВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якос..
490.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (бронза), 10мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 10 ммКолір: бірюзаВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в яко..
550.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (бронза,рекламний), 4мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 4 ммКолір: бронзаВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якос..
285.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (бронза,рекламний), 6мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 6 ммКолір: бронзаВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якос..
430.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (бронза,рекламний), 8мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 8 ммКолір: бронзаВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якос..
490.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (зелений), 10мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 10 ммКолір: зеленийВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в як..
550.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (зелений), 6мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 6 ммКолір: зеленийВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в яко..
430.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (зелений), 8мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 8 ммКолір: зеленийВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в яко..
490.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (прозорий), 10мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 10 ммКолір: прозорийВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в я..
525.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (прозорий), 4мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 4 ммКолір: прозорийВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в як..
275.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (прозорий), 6мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 6 ммКолір: прозорийВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в як..
470.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (прозорий), 8мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 8 ммКолір: прозорийВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в як..
485.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (синій), 10мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 10 ммКолір: синійВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якос..
550.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (синій), 4мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 4 ммКолір: синійВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якост..
285.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (синій), 6мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 6 ммКолір: синійВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якост..
430.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal (синій), 8мм, м2
Сотовий полікарбонат Polygal.Розмір листа: 2,1 х 12 мТовщина: 8 ммКолір: синійВиробник: ЕвропаСотовий полікарбонат PolygalПолікарбонат за своєю суттю є полімерним пластичним матеріалом. Виготовляється з прозорих полімерних гранул, які служать в якост..
490.00 грн.
Сотовий полікарбонат Polygal

Сотовий полікарбонат Polygal


Стільниковий полікарбонат Polygal є легким листовим багатошаровим пластиком, який отримав більшу популярність в Україні завдяки своїм високим якісним характеристикам. Унікальність даного матеріалу дозволяє використовувати його для виготовлення прозорих навісів, теплиць, будь-яких видів покрівлі, а також різноманітних світлових конструкцій.

Полікарбонат Polygal виробляється з товщиною листів від 4 до 16 мм, а при товщині 10 і 16 мм матеріал має ж-образну структуру. Листи полікарбонату можуть мати різне напилення, яке дозволяє вибирати різні види матеріалу в залежності від його призначення.

· Сотовий полікарбонат Polygal з металевим напиленням PolyShade є оптимальним варіантом для областей з жарким кліматом, так як він володіє прекрасним затінюють ефектом. Даний матеріал відбиває сонячне світло, захищаючи приміщення від перегріву.

· Ніздрюватий полікарбонат з покриттям Primalite володіє відбиваючим ефектом сонячних променів в інфрачервоній спектральної частини. Дане покриття повністю відображає сонячне тепло, пропускаючи при цьому в приміщення необхідну кількість світла.

· Полікарбонат з покриттям Silhouete створює унікальний перламутровий блиск на панелях, а також володіє селективним дією, яке дозволяє здійснювати контроль за прогреваемость приміщення в спекотні дні.

Сотовий полікарбонат Polygal використовується для створення світлових коробів, рекламних вивісок, стендів, об'ємних літер, вітрин, офісних перегородок, підвісних стель, для скління зимових садів, теплиць, ферм та інших споруд, які потребують великій кількості світла.

Переваги стільникового полікарбонату Polygal

· Легкість і гнучкість.

· Зносостійкість і ударостійкість.

· Стійкість до вітрових і снігових навантажень.

· Високі теплоізоляційні характеристики.

· Чи не проводить електричний струм.

· Огнеупорность (припиняє горіти після усунення відкритого полум'я).

· Стійкість до УФ-випромінювання.

· Стійкість до агресивних хімічних середовищ.

· Стійкість до температурних перепадів (від -40 до + 120 ° С).

· Стійкість до корозії.

· Легко монтується і не вимагає застосування підйомного обладнання.

Сотовий полікарбонат Polygal - це прекрасний зовнішній вигляд, доступна ціна і якість перевірена часом. У нашому інтернет-магазині можна купити стільниковий полікарбонат Polygal за найдоступнішими цінами.

Ми працюємо в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Тернополі, Полтаві, Житомирі, Вінниці, Сумах, Чернівцях, Черкасах, Миколаєві.

Полікарбонат